آخرین وضعیت واردات نهاده ها از بندر امام
آخرین وضعیت واردات نهاده ها از بندر امام

آخرین وضعیت واردات نهاده ها از بندر امام

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از پهلوگیری یک کشتی اقیانوس پیمای ۴۳ هزار تنی حامل نهاده‌های دامی در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش دامیران به نقل از ایسنا؛ حمید بدوی در خصوص واردات نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی (ره) به کشور اظهار کرد: یک کشتی اقیانوس پیما حامل ۴۳ هزار تن نهاده دامی در بندر امام خمینی (ره) پهلوگیری کرده و روند تخلیه این کشتی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در روزهای گذشته نیز یک فروند کشتی ۴۲ هزار تنی پهلودهی و تخلیه شد، افزود: در هفته‌های قبل نیز یک کشتی ۶۳ هزار تنی و یک کشتی ۴۵ هزار تنی حامل نهاده‌های دامی در این بندر پهلودهی و تخلیه شدند.

روزانه دو هزار کامیون حامل نهاده های دامی از گمرک بندر امام ترخیص میشوند

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان ادامه داد: روند واردات نهاده‌های دامی از طریق ورود کشتی‌های اقیانوس پیما به بندرامام (ره) به صورت پیوسته در حال انجام است و هیچ مشکلی در خصوص تخلیه و بارگیری کالای آن‌ها وجود ندارد.

بدوی در خصوص واردات نهاده‌های دامی از بندر امام (ره) گفت: چندین فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی در لنگرگاه بندر امام خمینی(ره) در انتظار ورود به اسکله برای تخلیه هستند که با رفع مشکلات اسنادی و ارزی آنان، به تدریج در اسکله این مجتمع بندری پهلو می‌گیرند.

آخرین وضعیت واردات نهاده ها از بندر امام

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایسنا

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

یازده + 10 =