آمادگی وزارت جهاد برای واگذاری بازار به تشکل ها
آمادگی وزارت جهاد برای واگذاری بازار به تشکل ها

وزیر جهاد ادعا کرد:

آمادگی وزارت جهاد برای واگذاری بازار به تشکل ها

وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که برای واگذاری تمامی اختیارات و ماموریت‌های خود در زمینه کنترل بازار، واردات و توزیع کالاهای اساسی به اتحادیه‌ها و تشکل‌ها آمادگی دارد.

به گزارش دامیران به نقل از ایرنا، وزارت جهاد کشاورزی در پاسخ گزارش روزنامه تعادل با عنوان «تحمیل زیان هنگفت به واردکنندگان!» اعلام کرد که وزیر جهاد کشاورزی در روز ۵ آذر ماه امسال از آمادگی این وزارتخانه برای واگذاری اختیارات کنترل بازار به اتحادیه‌ها خبر داده است.

بر اساس این گزارش، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی روز ۵ آذرماه امسال در جلسه قرارگاه امنیت غذایی بر استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها و تشکل‌های بخش کشاورزی در تنظیم و مدیریت بازار تاکید کرد.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی این آمادگی را دارد که تمام اختیارات و مأموریت‌های خود در زمینه واردات و توزیع کالاهای اساسی را به اتحادیه‌ها و تشکل‌ها واگذار کند.

ساداتی نژاد تصریح کرد: تشکل‌ها و اتحادیه‌های بخش کشاورزی در جریان اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها عملکرد بسیار مناسبی داشته‌اند، لذا معتقدیم تشکل‌ها و اتحادیه‌ها باید در سیاست‌گذاری و تصمیمات کلان بخش کشاورزی نقش داشته باشند.

آمادگی وزارت جهاد برای واگذاری بازار به تشکل ها
ممنوعیت صادرات انواع مکمل، کنسانتره دام و طیور و خوراک آماده طیور لغو شد

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایرنا

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دوازده + دو =