برآورد ارزش سرمایه‌گذاری ۴۰۰هزار میلیارد تومانی در صنعت دام کشور
برآورد ارزش سرمایه‌گذاری ۴۰۰هزار میلیارد تومانی در صنعت دام کشور

برآورد ارزش سرمایه‌گذاری ۴۰۰هزار میلیارد تومانی در صنعت دام کشور

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی با بیان اینکه مجتمع مرغ لاین بابلکنار مظهر صنعت طیور کشور است، گفت: ارزش سرمایه گذاری در صنعت دام کشور ۴۰۰هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

حسین دماوندی‌نژاد در بازدید از مجتمع مرغ لاین بابلکنار گفت: این مجتمع نباید درگیر مسائل روز و شتاب‌زدگی مدیریتی باشد و باید کاملا در آرامش مدیریت شود.

کسانی که پایه‌گذاری این مجموعه را صورت دادند باید قدردان زحمات آنان باشیم چراکه می‌توان از این مجتمع بهره‌گیری کامل و نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد.

در مدیریت لاین آرین استاندارد علمی و فنی باید تعریف شود و اگر امروز این مجموعه سرپا مانده با کمک و همراهی دست اندرکاران دلسوز این مجتمع است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی اظهار کرد: سال ۷۲ اولین گله وارد این مجتمع شد و می‌توان بهتر از قبل این مجتمع را احیا و گسترش دهیم.

زیرساخت‌های طیور در مجتمع لاین ایجاب می‌کند وقت بیشتری صرف این مجموعه کنیم و این مجتمع در اعتلای خود قرار گیرد و همانند دهه ۷۰ در زمره ۷ کشور برتر جهان قرار بگیریم.

دماوندی‌نژاد با بیان اینکه مجتمع مرغ لاین بابلکنار مظهر صنعت طیور کشور است، گفت: ارزش سرمایه‌گذاری در صنعت دام کشور ۴۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

مجری طرح احیاء مرغ لاین بابلکنار ادامه داد: رئیس سازمان جهاد کشاورزی پیگیرانه در کنار ما هستند تا بتوانیم این صنعت را در این مجتمع احیا کنیم.

طرح تثبیت آرین در وزارت جهاد تصویب شد تا بتوان پژوهش‌ها و بهره‌گیری از تکنسیکن‌های برجسته صنعت طیور در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

قوی و محکم باید در این راه قدم برداریم و خوشحالیم اکنون چراغ این مجتمع روشن است که به دلیل ایستادگی تمام کارکنان این مجتمع در برابر کاستی‌ها و ناملایماتی است که وجود داشته و امیدواریم بتوانیم امانت نظام را حفظ کنیم.

گوشت قرمز همچنان بر مدار صعود!

مازندران نماد صنعت طیور کشور است

حسن عنایتی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران در این جلسه اظهار کرد: مازندران نماد صنعت طیور کشور است و نماد این صنعت هم مجتمع لاین بابلکنار است.

ضرورت دارد به دلیل شرایط کشور در بحث صنعت طیور این مجتمع را ارتقا بخشیم.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: وقت بیشتری برای بهبود و ارتقاء مجتمع مرغ لاین بابلکنار خواهیم گذاشت و هماهنگی‌های بین دستگاهی برای تسهیل بخشی این مجتمع خواهم داشت.

برآورد ارزش سرمایه‌گذاری ۴۰۰هزار میلیارد تومانی در صنعت دام کشور

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری فارس

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

13 + 20 =