برگزاری نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد
برگزاری نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد

برگزاری نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد

نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد، یکی از نمایشگاه های مهم عرصه این صنعت در کشور است که شانزدهمین دوره آن، ۱۶ تا ۱۹ آذرماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی مشهد توسط شرکت برساز رویداد پارس برگزار خواهد شد.

وحید شیبانی مدیر برگزاری این نمایشگاه با اشاره به موفقیت شرکت برساز در برگزاری نمایشگاه خرداد ماه اصفهان در حوزه دام و طیور تصریح کرد: دربرنامه ریزی ما برای نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد، سیاستها بر حوزه خوراک دام، شیلات و مکانیزاسیون شکل گرفت. ما در حال حاضر شاهد بیش از ۸۵۰۰ متر مربع فضای مفید نمایشگاهی، در حوزه تجهیزات و ماشین آلات حوزه دامپروری و طیور، خوراک دام و تکنولوژی مربوطه، زنجیره های تولید، شیلات و همچنین حضور قوی و پررنگ شرکت های دارویی، ریزمغذی ها هستیم.

وی افزود: شاید بعد از حدود حداقل  ۱۰ سال، امسال نمایشگاه مشهد در حوزه شیلات پررنگ ظاهر شده و با بیش از ۷۰۰ متر مربع وسعت نمایشگاهی در حوزه شیلات، از مشارکت تولید کنندگان تخم چشم زده، ماهیان خاویاری، ماهیان زینتی، پرورش حیواناتی مانند کروکودیل برخوردار هستیم.

شیبانی در خصوص مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان خارجی این نمایشگاه به دامیران گفت: با توجه به شرایط تحمیل شده به دلیل تحریم ها، حضور مستقیم شرکت های خارجی را در نمایشگاه نداریم ولی میزبان نماینده رسمی و حتی مدیران فروش شرکت هایی از کشورهای ترکیه، آلمان، ایتالیا و چین در حوزه ماشین آلات، و کشورهای سوئد، نروژ و آلمان در حوزه دارو هستیم.

مصاحبه های اختصاصی دامیران (کلیک کنید)

برنامه ریزی هایی برای حضور هیات های تجاری از اقلیم کردستان عراق، جمهوری عراق و افغانستان انجام شده است.

مدیر برگزاری نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد با تاکید بر افزایش بیش از ۴۰ درصدی استقبال مشارکت کنندگان، به نسبت به دوره پانزدهم، تعداد بازدیدکنندگان متخصص این نمایشگاه را بیش از ۱۵ هزار نفر پیش بینی کرد.

شیبانی در ادامه گفت: یکی از برنامه های مهم جانبی نمایشگاه برگزاری میز تخصصی صادرات تخم مرغ برای بررسی و تحلیل مشکلات بحث صادرات این محصول است. این میز با حضور مدیران وزارت صمت، مدیران وزارت جهاد کشاورزی، تولید کنندگان بزرگ تخم مرغ ایران، و هیئت مدیره تشکل‌های مرتبط از سراسر کشور در سالن فردوسی برگزار خواهد شد.

در همین خصوص مصاحبه ای با جناب آقای شیبانی مدیر برگزاری این نمایشگاه انجام شده
برای دریافت پادکست مصاحبه کلیک کنید

برگزاری نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد - دامیران
برگزاری نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد – دامیران
برگزاری نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

4.5/5 - (2 امتیاز)

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: دامیران

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

هفت + چهار =