راه اندازی راهنمای انرژی هوشمند جدید برای مرغداران و دامداران در استرالیا
راه اندازی راهنمای انرژی هوشمند جدید برای مرغداران و دامداران در استرالیا

راه اندازی راهنمای انرژی هوشمند جدید برای مرغداران و دامداران در استرالیا

فدراسیون ملی دامداران استرالیا با شورای بهره وری انرژی برای راه اندازی راهنمای جدید مدیریت انرژی هوشمند همکاری کرده است.

فدراسیون ملی دامداری (NFF) در حال همکاری با شورای بهره وری انرژی (EEC) میباشد که بهترین متخصصان در مدیریت هوشمند انرژی هستند تا راهنمای جدیدی را برای مزارعی که به دنبال کاهش هزینه های انرژی خود از طریق مدیریت هوشمند انرژی هستند، راه اندازی کند.

« کانون توجه » جدید درون مزارع در اخرین پیمایش یک چشم انداز در رابطه با انرژی های پویا در سری EEC است و نشان می دهد که چگونه مزارع می توانند هزینه ها را کاهش دهند، بهره وری را بهبود بخشند و انتشار گازهای گلخانه ای را با بهره وری انرژی، انرژی های تجدید پذیر و مدیریت تقاضا کاهش دهند.

تونی ماهار، مدیر عامل NFF، گفت که این راهنمایی به موقع بود: “دامداران استرالیایی هزینه انرژی خود را در دهه گذشته بیش از دو برابر کرده اند. خبر خوب این است که ما شاهدیم که مزارع پیشرو با هوشمندتر شدن در نحوه استفاده از انرژی، از بخش بزرگی از این هزینه‌های اضافی اجتناب می‌کنند.»

این راهنما در مورد ارائه این داستان‌ها و دادن اطلاعات عملی به دامداران برای شروع بهره برداری از این مزایا است.

تونی ماهار، مدیر عامل NFF

اخبار بسیار خوبی در همه بخش های ما وجود دارد مزارعی که تکنیک‌های آبیاری کارآمد را اجرا کرده‌اند که عملکرد محصول را افزایش داده و هزینه‌های انرژی آنها را به نصف کاهش داده است. این راهنما در مورد این است که این داستان‌ها را به بیرون برسانیم، و اطلاعات عملی را به دامداران ارائه کنیم تا بتوانند از این مزایا بهره ببرند.”

لوک منزل، مدیر عامل EEC، با این موضوع موافقت کرد. کشاورزی انرژی بیشتری می گیرد، زیرا کشاورزان به دنبال افزایش بهره وری و مقابله با چالش های دیگر مانند کاهش بارندگی هستند. این را در کنار قیمت های پر نوسان انرژی قرار دهید. بنابراین کشاورزان بیش از هر زمان دیگری به آنچه می توانند برای مدیریت هزینه های انرژی خود انجام دهند علاقه مند هستند.

طرح تثبیت مرغ لاین در وزارت جهاد کشاورزی تصویب شد

این راهنمای عملی همه حوزه ها بهره‌وری انرژی، انرژی‌های تجدیدپذیر، جابجایی بار و تدارک را پوشش می‌دهد، بنابراین یک نقطه شروع عالی برای مزارع است که می‌خواهند آستین‌ها را بالا بزنند و از مزایای مدیریت هوشمند انرژی بهره ببرند.

راه اندازی راهنمای انرژی هوشمند جدید برای مرغداران و دامداران در استرالیا

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: دامیران

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

هفده + سیزده =