سامانه بازارگاه به خدمات هوشمند متصل شد
سامانه بازارگاه به خدمات هوشمند متصل شد

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد:

سامانه بازارگاه به خدمات هوشمند متصل شد

عسگرزاده: با الکترونیکی شدن سامانه بازارگاه، مشخص می‌شود تاجر چه میزان نهاده وارد کرده یا چقدر نهاده در اختیار مرغدار و دامدار قرار گرفته است.

به گزارش دامیران؛ عباس عسگرزاده معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: سامانه بازارگاه بستری برای توزیع نهاده میان واردکنندگان، مرغداران و دامداران است که بر مبنای سهمیه، نهاده مورد نیاز خریداری می‌کنند.

عسگرزاده افزود: با الکترونیکی شدن سامانه بازارگاه، خدمات همانند کارت سوخت است که بر مبنای آن مشخص می‌شود تاجر چه میزان نهاده وارد کرده یا چقدر نهاده در اختیار مرغدار و دامدار قرار گرفته است.

تمامی اخبار مربوط به سامانه بازگاه را اینجا بخوانید

وی تصریح کرد: با الکترونیکی شدن خدمات سامانه بازارگاه بدلیل قابلیت رصد و ارزیابی دیگر خبری از سودجویی و رانت نیست، درحالیکه رصد واردات این میزان نهاده با سیستم دستی به سختی انجام می‌شود که قابلیت اشتباه وجود دارد.

بنابر گفته معاون بازرگانی گرچه سامانه بازارگاه از سال ۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است، اما بنابر مصوبه تا پایان شهریور باید خدمات این سامانه بصورت الکترونیکی انجام شود که براین اساس مشخصات و اطلاعات میزان واردات نهاده توسط کشتی، تاجر و این میزان برای تولید چقدر محصول است، به سهولت قابل رصد و کنترل است.

سامانه بازارگاه به خدمات هوشمند متصل شد

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: دامیران

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

17 − دو =