سومین کنگره آسیایی آفریقایی مایکوباکتریولوژی با حضور محققان موسسه رازی
سومین کنگره آسیایی آفریقایی مایکوباکتریولوژی با حضور محققان موسسه رازی
post

سومین کنگره آسیایی آفریقایی مایکوباکتریولوژی با حضور محققان موسسه رازی برگزار می شود

سومین کنگره آسیایی-آفریقایی مایکوباکتریولوژی با حضور محققان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به عنوان سخنران و ارائه دهنده پوستر، نیمه نخست بهمن ماه به صورت وبینار برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، سومین کنگره آسیایی- آفریقایی مایکوباکتریولوژی از سوی مرکز تحقیقات مایکوباکتریولوژی و پژوهشکده سل و بیماری های ریوی دکتر مسیح دانشوری به ریاست دکتر علی اکبر ولایتی، هشتم تا دهم بهمن ماه به صورت وبینار برگزار می شود.

در این کنگره که بیش از ۸۵ نفر از برجسته ترین اساتید و محققان خارج از کشور در رشته مایکوباکتریولوژی (آمریکا، اروپا، آسیا و آفریقا) به صورت آنلاین به همراه اساتید داخلی کشور شرکت خواهند کرد، محققانی از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به عنوان سخنران و ارائه دهنده پوستر حضور دارند.

دکتر نادر مصوری رئیس بخش توبرکولین و مالئین و عضو هیئت علمی موسسه رازی با دو سخنرانی در روزهای نهم و دهم بهمن ماه، دکتر کیوان تدین رئیس بخش تحقیق و تولید واکسن های باکتریایی هوازی و عضو هیئت علمی موسسه رازی با سخنرانی در روز جمعه دهم بهمن ماه و تعدادی از محققان این موسسه نیز با ارائه پوستر در این کنگره شرکت کرده اند.

بیشتر بدانید:

بومی سازی ساخت واکسن برونشیت عفونی توسط محققان موسسه رازی

نقش مهم و کلیدی موسسه رازی در بهداشت و پیشگیری کشور

تولید ۸۰ درصد واکسن دام و طیور کشور توسط موسسه رازی

ارتباط سل نهفته با کووید-۱۹،  ارتباط فعال شدن سل به همراه آلودگی با کووید-۱۹،  بررسی تست‌های جدید و آزمایش‌های تشخیصی جهت تشخیص سریع نوع مقاوم بیماری سل، مشارکت حداکثری دانشجویان، اساتید و فعالان حوزه بهداشت و سلامت در کنترل بیماری سل، جهت‌دهی زمینه تحقیقات، تولیدات و دست‌آوردهای علمی فعالان این عرصه، پیشرفت، ارزیابی و ارتقاء مداوم تجهیزات امکانات آزمایشگاه‌های منطقه ای، کشوری و فراکشوری و آشنایی با روش های تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری‌های مایکوباکتریومی غیر سلی از اهداف این کنگره اعلام شده و مهم‌ترین یافته‌های مایکوباکتریولوژیست‌ها را در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد داد.

تخصیص ۶ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای ۶ ماه نخست سال آینده

علاقه مندان جهت ثبت نام رایگان در کنگره فوق می توانند از طریق لینک https://live.ijmyco.org از هم اکنون اقدام نموده و از طریق لینک www.aasmcongress.ir  نیز به سایت کنگره برای کسب اطلاعات مورد نیاز دسترسی یابند.

گفتنی است، سایت مجله به آدرس www.ijmyco.org در دسترس بوده و مقالات این کنگره نیز در مرورگر Pudmed ,Scoup, Medline ایندکس می شود.


از آرشیو بزرگ داروهای دامپزشکی نیز دیدن فرمایید.


اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
منبع: موسسه رازی / لینک کوتاه خبر: daamiran.com?p=5768
سومین کنگره آسیایی آفریقایی مایکوباکتریولوژی با حضور محققان موسسه رازی

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع:

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

شانزده + 5 =