مشکلات مرغداران و دامداران همچنان با سامانه بازارگاه ادامه دارد
مشکلات مرغداران و دامداران همچنان با سامانه بازارگاه ادامه دارد
post

مشکلات مرغداران و دامداران همچنان با سامانه بازارگاه ادامه دارد

عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده دام و طیور گفت: با وجود ایرادات سامانه بازارگاه، وزارت جهاد کشاورزی بدون هیچ گونه توجیه منطقی بر تداوم شرایط انحصاری سامانه بازارگاه تاکید می‌کند.

به نقل از روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران، محمد مهدی نهاوندی عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده دام و طیور اظهار کرد: انحصار در درگاه پرداخت تراکنش‌های بانکی سامانه بازارگاه باعث ایجاد انتفاع ویژه و خاص برای بانک کشاورزی شده است.

ایجاد امتیاز ویژه برای بانک کشاورزی از طریق تراکنش‌های مالی سامانه بازارگاه علاوه بر مغایرت با مقررات ضد انحصار در کشور شرایط غیر رقابتی برای اصلاح و توسعه این سامانه را به دنبال داشته است.

پربیننده ترین ها:

مشکلات مرغداران برای تأمین دان مورد نیاز

ریشه مشکلات صنعت مرغداری و مرغداران کجاست؟

بنابر اطلاعات موجود، طراحی اولیه نرم افزار سامانه بازارگاه متعلق به بانک کشاورزی بوده و بنا بر ارتباطات این بانک با وزارت جهاد کشاورزی شرایط انحصاری و رانتی برای این موسسه مالی در راستای استفاده ویژه از تراکنش‌های مالی در سامانه بازارگاه ایجاد شده است.

این‌مقام مسئول در پایان با تاکید براینکه وزارت جهاد کشاورزی بدون هیچگونه توجیه منطقی بر تداوم شرایط انحصاری سامانه بازارگاه برای بانک کشاورزی تاکید دارد، تصریح کرد: متاسفانه دستگاه‌های مسئول هم به این وضعیت غیر قابل قبول توجه لازم را نداشته‌اند. این درحالی است که وارد کنندگان و دامداران و مرغداران همچنان با ایرادات این نرم افزار مواجه هستند.

اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
منبع: خبرگزاری میزان
لینک کوتاه: daamiran.com?p=6377
مشکلات مرغداران و دامداران همچنان با سامانه بازارگاه ادامه دارد
باطل شدن پروانه چرای دامداران و عشایر غیرفعال

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع:

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

یازده + 11 =