۵ هزار تن نهاده دامی به دامداران تهران اختصاص یافت
۵ هزار تن نهاده دامی به دامداران تهران اختصاص یافت

۵ هزار تن نهاده دامی به دامداران تهران اختصاص یافت

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با همکاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و پیگیری‌های صورت گرفته، ۵ هزار تن نهاده دامی به دامداران استان تهران اختصاص یافت.

فرهاد بشیری: یکی از مهمترین چالش‌های پیش روی بخش کشاورزی و حوزه دامپروری، تهیه نهاده دامی است تا علاوه بر کمک به تولید، از افزایش قیمت‌ها جلوگیری شود.

بیش از پنج ماه پیگیر اختصاص نهاده های دامی برای استان تهران بودیم که روز گذشته در آخرین جلسه وزارت جهاد کشاورزی و با همکاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، مجوز اختصاص پنج هزار تن نهاده دامی برای استان تهران دریافت شد.

این میزان نهاده دامی شامل ۷۰ درصد جو، ۳۰ درصد کنجاله و سویا است.

نهاده های دامی تهیه شده برای شهرستان های استان تهران با نظارت دقیق توزیع می‌شود و با توجه به بازار فروش آزاد نهاده‌های دامی، دستگاه های نظارتی موظفند در صورت بروز تخلف، قاطعانه برخورد کنند.

با توجه به افزایش قیمت لبنیات و محصولات پروتئینی و کاهش قدرت خرید مردم، لازم است تا اقدامات مناسب برای کاهش قیمت‌ها صورت گیرد که مهمترین آن، ورود نهاده‌های دامی دولتی به بازار است.

فروش آزاد و خشکسالی مشکلات عدیده‌ای را برای دامداران به وجود آورده و لازم است تا ضمن فراهم کردن نهاده‌های مورد نیاز آنان، با سودجویانی که موجب کمبود نهاده‌ها شده‌اند برخورد قاطع شود.

۵ هزار تن نهاده دامی به دامداران تهران اختصاص یافت
پودر گوشت و خواص آن برای خوراک دام و طیور

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایرنا

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

14 + 7 =