۱۸ تا ۲۱ خرداد ماه ؛ برگزاری نوزدهمین نمایشگاه دام و طیور در اصفهان
۱۸ تا ۲۱ خرداد ماه ؛ برگزاری نوزدهمین نمایشگاه دام و طیور در اصفهان
post

۱۸ تا ۲۱ خرداد ماه ؛

برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور در اصفهان

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور، آبزیان و دامپزشکی با حضور ۱۷۰ شرکت معتبر از سراسر کشور۱۸ تا ۲۱ خرداد ماه در محل برپایی نمایشگاه‌ های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور، با حضور ۱۷۰ شرکت معتبر محلی برای ظهور و بروز توانمندی‌های شرکت‌هایی است که در زمینه ماشین آلات دامپروری، تجهیزات آبزیان، خوراک دام و طیور، افزودنی دام و طیور و آبزیان، خدمات دامپروری، مواد ژنتیکی، انواع شیردوش، فن و مه‌پاش هوشمند و ماهی زینتی، سازه‌های پیشساخته دامداری، پاستوریزاتور، مبدل‌های حرارتی انواع مخازن، کنسانتره دام و طیور، لوازم مرغداری، لوازم و تجهیزات صنعتی مرغداری و گلخانه، سیستم تهویه و گرمایشی، داروسازی و آزمایشگاه‌های تخصصی مرتبط با این صنعت فعالیت می‌کنند.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور اصفهان توسط شرکت برساز رویداد پارس برگزار می‌شود و مشارکت‌کنندگانی از استان‌های اصفهان، البرز، تهران، فارس، گلستان، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، قزوین، قم، یزد، چهارمحال و بختیاری و مرکزی در آن حضور فعال دارند.

همچنین شرکت‌های جاده ابریشم پرشیا، پیشگام دام‌پرور سپاهان، پیشگامان سپند گستر، زانیار و شرکت پیشگامان به عنوان نمایندگان رسمی برندهای خارجی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و به ارائه توانمندی‌ها و پتانسیل‌های خود می‌پردازند.

برگزاری هجدهمین نمایشگاه دام و طیور ، شیلات و آبزیان

نمایشگاه بین المللی دام و طیور ، آبزیان و دامپزشکی اصفهان در ۱۷ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی و با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، معرفی تکنولوژی‌های نوین در صنعت دام و طیور، ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصان، ایجاد فرصت عقد قراردادهای کاری، اخذ نمایندگی و… برگزار خواهد شد.

همچنین تلاش شده با برگزاری برنامه‌های جانبی، کیفیت نمایشگاه بین المللی دام و طیور امسال اصفهان نسبت به سال‌های گذشته ارتقا یابد تا فعالان این حوزه، بیشترین میزان بهره‌برداری را از این نمایشگاه داشته باشند.

۱۸ تا ۲۱ خرداد ماه ؛ برگزاری نوزدهمین نمایشگاه دام و طیور در اصفهان
کندی خروج کالای اساسی از گمرکات و خسارت صاحبان کالا

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری موج

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

پنج × 4 =