افزایش قیمت گوشت جزئی است
پست پیشنهادی
بستن
پرورش شترمرغ
افزایش قیمت گوشت جزئی است

رئیس اتحادیه تهیه و توزیع کنندگان گوشت گوسفندی استان تهران:

افزایش قیمت گوشت جزئی است

اختصاصی دامیران/علی اصغر ملکی:امروز اول آبان ماه در میدان بهمن گوشت شقه گوسفندی با قیمت ۱۷۰ تا ۱۷۵ تومان به دست مغازه دار می رسد و مغازه دار می تواند با منظور کردن ۱۰ الی ۱۵ درصد سود، گوشت را عرضه کند.

علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه تهیه و توزیع کنندگان گوشت گوسفندی استان تهران در گفتگو با خبرنگار دامیران در ارتباط به افزایش قیمت گوشت قرمز گفت:

گوشت قرمز در روزهای اخیر با افزایش قیمت جزئی روبرو بوده است و خبر جهش قیمت گوشت قرمز در تهران صحت ندارد.

وی خاطرنشان کرد: همه ساله در آغاز فصل پاییز ماه های مهر و آبان با کاهش دمای هوا و افزایش مصرف پروتئین تا حدودی شاهد افزایش قیمت گوشت هستیم که امسال کمتر شدن ذخیره دام زنده و افزایش قیمت آن نیز مزید بر علت شده است.

وی در پاسخ به ادعای فعالان تشکلهای دامپروری مبنی بر ثبات قیمت دام زنده، و وجود دام مازاد در کشور گفت: ما این روزها با افزایش قیمت دام زنده مواجه بوده‌ایم. بره نری که پیش از این با قیمت ۶۰ تا ۷۰ هزار تومان معامله می شد امروز در شهر، بالغ بر ۸۵ هزار تومان قیمت دارد. این افزایش قیمت در مناطق دام خیز ما نیز به همین نسبت مشهود است.

نجات صنعت دامپروری؛ نخواستن، نتوانستن است

ملکی در رابطه با قیمت روز گوشت گوسفندی در بازار تهران گفت: امروز اول آبان ماه در میدان بهمن گوشت شقه گوسفندی با قیمت ۱۷۰ تا ۱۷۵ تومان به دست مغازه دار می رسد و مغازه دار می تواند با منظور کردن ۱۰ الی ۱۵ درصد سود، گوشت را عرضه کند.

رییس اتحادیه تهیه و توزیع کنندگان گوشت گوسفندی استان تهران در ارتباط با نظارت بر قیمت عرضه گوشت در قصابی ها و مراکز عرضه تصریح کرد: این موضوع مربوط به بازرسی اتاق اصناف و تعزیرات است. در صورتی که کسی با گزارش تخلف یکی از زیرمجموعه های ما، به اتحادیه مراجعه کند، ما حتما با مورد متخلف برخورد کرده و با بررسی قیمت فاکتور خرید، قیمت عرضه گوشت را مشخص می کنیم.

دام زنده پشت دیوارهای بازار جهانی

گفتنی است، ۷۵۰ مرکز عرضه دارای پروانه عضو اتحادیه تهیه و توزیع کنندگان گوشت گوسفندی تهران هستند.

افزایش قیمت گوشت جزئی است

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: دامیران

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

8 − 8 =