تولیدکنندگان تخم مرغ دست به دامان قوه قضاییه شدند
تولیدکنندگان تخم مرغ دست به دامان قوه قضاییه شدند

تولیدکنندگان تخم مرغ دست به دامان قوه قضاییه شدند

 اختصاصی دامیران: اتحادیه مرکزی مرغداران تخمگذار میهن در نامه‌ای به حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه در ارتباط با مشکلات صنعت مرغ تخمگذار درخواست کمک کرده است.

در پی تداوم مشکلات صنعت پرورش مرغ تخم گذار به دلیل بد قولی های دولت در جهت حفظ منافع صنعت پی از حذف ارز ترجیحی، اتحادیه سراری مرغداران میهن در نامه ای به رئیس قوه قضاییه نسبت به احتمال برگزاری تجمعات اعتراض آمیز از طرف مرغداران هشدار داده است.

در این نامه آمده است:

احتراما همانطور که مستحضرید، صنعت مرغ تخم گذار به عنوان یکی از بزرگترین صنایع کشور از نظر حجم سرمایه گذاری و میزان اشتغال زایی بوده،که علی رغم تحریم های ظالمانه و سایر مشکلات اقتصادی کشور با همت تولیدکنندگان، ضمن تامین تخم مرغ مورد نیاز داخلی نسبت به صادرات آن نیز اهتمام ورزیده است.

صنعت مرغداری در التهاب/ تداوم مشکلات تولید تخم مرغ مقدمه تشدید بحران های اجتماعی خواهد بود

لیکن بعد از اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها در سال جاری، مشکلات عدیده‌ای متوجه این بخش گردیده که امنیت سرمایه گذاری در این حوزه را به حداقل رسانیده و از طرف دیگر عدم عمل به وعده ها توسط مسئولین ملی نیز موجب دلسردی و سلب اعتماد تولیدکنندگان گردیده و خواهان برگزاری تجمع اعتراضی به ادامه این روند می باشند.

لذا با عنایت به فرمایشات حضرت عالی در رابطه با آمادگی استماع نقطه نظرات پیشنهادات و انتقادات از عموم مردم، دستجات و همه جریان ها که دارای ابهام و اعتراض می باشند، خواهشمندیم با قید فوریت دستور فرمایید تا با برگزاری جلسه‌ای با حضور حضرتعالی و تشریح شرایط ضمن جلوگیری از هر گونه تحرکات احساسی با کمک دستگاه قضایی بتوانیم پاره‌ای از مشکلات مرغداران را مرتفع سازیم.

این اتحادیه همزمان در نامه دیگری خطاب با معاون اول رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی که رونوشت آن به نظر سازمان بازرسی کل کشور، سازمان اطلاعت سپاه و وزارت اطلاعات رسیده است، به تشریح مشکلات این صنعت و بدقولی های دولت پرداخته است.

تولیدکنندگان تخم مرغ دست به دامان قوه قضاییه شدند
افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی هزینه های تولید مرغ زنده

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: دامیران

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

12 + شش =