جوجه ریزی سویه آرین اجباری شد
جوجه ریزی سویه آرین اجباری شد

جوجه ریزی سویه آرین اجباری شد

اختصاصی دامیران؛ امید امینی مدیر کل دفتر امور طیور معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی طی نامهای خطاب به مدیران تشکلهای مرتبط با تولید گوشت مرغ، لزوم جوجه ریزی سویه آرین، متناسب با جوجه ریزی گوشتی سویه خارجی را اعلام کرد.

در این نامه که با هدف پیگیری اجرای مصوبات شورای عالی امنیت ملی که با حضور تشکل های مرتبط در تاریخ بیست و ششم تیرماه در محل دفتر طیور معاونت امور تولیدات دامی برگزار شده بود، آمده است:

اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی و انجمن ملی تولیدکنندگان زنجیره ای گوشت مرغ به اعضای خود اعلام نمایند متناسب با جوجه ریزی گوشتی سویه خارجی، می بایست نسبت به جوجه ریزی سویه آرین اقدام نمایند.

چه کسی هزینه های مرغ آرین را می دهد؟ مرغدار، مصرف کننده یا حاکمیت؟

در خصوص جابجایی اعتبار بین واحدهای مرغداری گوشتی به منظور تحقق جوجه ریزی متناسب سویه آرین با سویه خارجی اتحادیه سراسری هماهنگی لازم را با شرکت پرتو بیتا برای عملیاتی شدن این مهم و امکان نظارت برای اجرا در بستر سامانه سماصط را به عمل آورد.

مدیرکل دفتر طیور در ادامه بدیهی دانسته است که در صورت عدم انجام این مهم به دلیل محدودیت زمانی در اجرای مصوبه شورای عالی امنیت ملی، معاونت امور دام راساً تصمیم گیری خواهد نمود.

جوجه ریزی سویه آرین اجباری شد - دامیران
جوجه ریزی سویه آرین اجباری شد – دامیران
جوجه ریزی سویه آرین اجباری شد
صحبت های دکتر آقامیری در خصوص: کمبود دی کلسیم فسفات و ممنوعیت واردات داروهای دامپزشکی

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: دامیران

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

20 + 2 =