درباره ما

کمی درباره دامیران

از آنجایی که دنیای امروز، دنیای تکنولوژی می باشد و به دلیل کمبود وقت و مشغله های زیاد مردم ترجیح می دهند اطلاعات و اخبار را از گوشی های موبایل، لپتاپ و کامپیوتر خود پیگیری نمایند، ما سایت دامیران را راه اندازی نموده ایم تا بتوانیم خدمات ارزنده ای به هموطنان و همکاران خود که در صنعت بزرگ دامپروری و دامپزشکی فعالیت می کنند، عرضه نماییم.

دامیران، با تسهیل و تسریع در گردش آزاد داده ها، اطلاعات و دانش در صنعت دام ایران، همه آنچه را که شما به عنوان یک دامدار، مرغدار، آبزی پرور، زنبوردار و اسب دار، متخصص دامپروری و دامپزشکی، و به طور کلی یک فعال در پرورش حیوانات صنعتی از دنیای دیجیتال و محیط اینترنت می خواهید، در دسترس تان می گذارد.

شرکت نویاران جوان جم بعد از چندین سال تلاش و کوشش برای ساخت و تکمیل دانشنامه جم، راهنمای نمایشگاهی و… با هدف ایجاد بزرگترین پایگاه اطلاعاتی برای فعالین صنعت ، هم اکنون با ایجاد پایگاهی جامع تر و فراگیر با نام دامیران به همراه تیمی حرفه ای فعالیت خود را گسترش داده است.

در پلتفرم دامیران شما می توانید محتوای خود (مقاله، خبر، پادکست، فیلم و….) را با نام خودتان انتشار دهید و همچنین نیازها و آگهی های صنفی خود را در آگهی نامه تخصصی که بصورت ویژه برای صنعت دامپروری و دامپزشکی ساخته شده است، بصورت رایگان انتشار دهید.

در دانشنامه جم شما می توانید تمامی شرکت های فعال در صنعت به همراه توضیح کلیه محصولاتشان بصورت اختصاصی (برای هر شرکت جداگانه) ملاحظه بفرمایید.

اعضای تیم دامیران متشکل از دامپزشکان، مهندسین علوم دامی، مهندسین IT ، خبرنگاران، بازاریابان حرفه ای و…. می باشند، که این مجموعه تمام تلاش خود را جهت بهبود و تسهیل فعالیت اعضای صنعت، در دنیای دیجیتال با تمام توان به کار خواهند گرفت.

امید است ما را با پیشنهادات و انتقادات خود هر چه بیشتر یاری نمایید.