افزایش قیمت تخم‌مرغ را به حساب مرغداران نگذارید
افزایش قیمت تخم‌مرغ را به حساب مرغداران نگذارید

مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم‌گذار اصفهان:

افزایش قیمت تخم‌مرغ را به حساب مرغداران نگذارید

خسرو منصوری: مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم‌گذار اصفهان گفت: افزایش قیمت تخم‌مرغ بازار، نباید به پای تولیدکنندگان گذاشته شود/ مرغداران همچنان در ضرر هستند و با قیمت پایینی تخم‌مرغ را می‌فروشند

به گزارش دامیران به نقل از ایمنا، خسرو منصوری، مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم‌گذار اصفهان، درخصوص افزایش قیمت هر شانه تخم‌مرغ به ۱۰۰ هزار تومان، اظهار کرد: این افزایش قیمت متوجه مرغداران نیست و آن‌ها همچنان با قیمت‌های پیشین تخم‌مرغ را به فروش می‌رسانند، این افزایش قیمت‌ها کاملاً ناشی از عملکرد اصناف و شبکه توزیع است.

وی افزود: قیمت مصوب هر شانه تخم‌مرغ ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان برای مرغداران و ۳۹ هزار و ۸۰۰ تومان برای مصرف‌کننده است.

مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم‌گذار اصفهان گفت: قیمت تمام شده تخم‌مرغ برای مرغداران ۴۸ هزار تومان است و دولت کاملاً این موضوع را تأیید کرده اما با توجه به شرایط موجود، هنوز اقدام به اعلام افزایش قیمت تخم‌مرغ نکرده است.

تولیدکنندگان به دنبال افزایش قیمت تخم‌مرغ

منصوری اضافه کرد: مسئولان دولتی شرایط مرغداران را بررسی کرده‌اند و کاملاً بر این موضوع که قیمت تخم‌مرغ باید افزایش یابد، توافق نظر دارند اما هنوز اقدام عملی در این خصوص انجام نشده است.

وی تاکید کرد: نباید افزایش قیمتی که در بازار است به پای تولیدکنندگان گذاشته شود، زیرا این هزینه به جیب آنان نمی‌رود و تولیدکنندگان همچنان در ضرر هستند و با قیمت پایینی تخم‌مرغ را می‌فروشند.

مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم‌گذار اصفهان گفت: قیمت مصرف‌کننده اکنون بسیار بالاست که ناشی از زیاده‌خواهی و اجحاف‌هایی است که در شبکه توزیع وجود دارد.

افزایش قیمت تخم‌مرغ را به حساب مرغداران نگذارید

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایمنا

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

پنج × 1 =