اگر تصمیم گیری مرغ و تخم مرغ را به مرغدار می‌دادیم، بهتر از این عمل می‌کرد
اگر تصمیم گیری مرغ و تخم مرغ را به مرغدار می‌دادیم، بهتر از این عمل می‌کرد
post

اگر تصمیم گیری مرغ و تخم مرغ را به مرغدار می‌دادیم، بهتر از این عمل می‌کرد

رئیس ستاد اقشار آیت الله رئیسی گفت: ماگر مرغ و تخم مرغ را به دست مرغدار می‌دادیم بهتر از این عمل می‌کرد. اینها را با برنامه می‌توان حل کرد و ربطی به تحریم‌ها ندارد.

آیین افتتاح ستاد اصناف کشور با حضور احمد امیرآبادی نماینده مردم قم و رئیس ستاد اقشار آیت الله رئیسی امروز شنبه برگزار شد.

در این جلسه امیر آبادی، مسعود امرالهی را به عنوان دبیر ستاد مرکزی اصناف جهت هماهنگی اصناف و بازار در راستای پویش هر واحد صنفی یک ستاد به اعضای جلسه معرفی کرد.

در این نشست عنوان شده که هموطنان می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۲۴۶۹۹۶ در پویش هر واحد صنفی یک ستاد فعالیت کنند.

در این آیین، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: امروز در آیین جمع شدیم تا یک مشارکت حداکثری و دولت مردمی که آلام مردم را به حداقل برساند، تشکیل شود.

مردم گرفتار هستند و مشکلات فراوانی دارند که بخش عمده ای از این مشکلات قابل حل است.

رئیس ستاد اقشار آیت الله رئیسی در ادامه عنوان کرد: آقای رئیسی برای اصناف و بازاریان هم برنامه دارد و قطعا به این بخش اهمیت ویژه‌ای داده خواهد شد.

ما چند روز پیش به همراه آیت الله رئیسی در بازار تهران حضور پیدا کردیم که من را به یاد اوایل انقلاب انداخت چرا که یک دوست داشتن صمیمی از سوی مردم نسبت به آیت الله رئیسی وجود داشت.

اینکه کسی که در مسؤلیت رئیس دستگاه قضا است و چنین محبوبیتی داشته باشد نشان می‌دهد عملکرد وی در این بخش چقدر مقبول بوده است.

امیرآبادی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی بخش زیادی از خلأهای قوه قضائیه را پر کرد، گفت: او اکنون مستقل آمده است و این استقلال به معنای این است که از ظرفیت همه ملت ایران، جوانان و اقشار مختلف و و اقوام و مذاهب استفاده کند. این استفاده از ظرفیت ملت ایران است که می‌تواند ما را از تنگنا نجات داده و ما را به سوی ایران قوی پیش ببرد.

قیمت مرغ از نیمه آذر به تعادل می‌رسد

رئیس ستاد اقشار آیت الله رئیسی در ادامه سخنانش تصریح کرد: مردم هم کسی را می‌خواهند که وابستگی به این جناح و حزب نداشته نباشد بلکه دولت مردمی باشد که برای مردم کار کند.

در راهکارهای داخلی استفاده از ظرفیت داخلی و جوانان بسیار مهم است ضمن آن برنامه و عمل به آن نیز حائز اهمیت است.

وی با ابراز تأسف از سوءمدیریت در جریان گرانی مرغ و تخم مرغ گفت: اگر مرغ و تخم مرغ را به دست مرغدار می‌دادیم بهتر از این عمل می‌کرد. اینها را با برنامه می‌توان حل کرد و ربطی به تحریم‌ها ندارد. جالب است که بعد هم همه را گردن هم می‌اندازند، اینها همه از بی برنامگی است.

مطالعه بیشتر:

مرغداران در ضررند، دولت باید تخم مرغ ذخیره کند

مرغداران هنگام خرید جوجه فاکتور دریافت کنند

دلسردی مرغداران با اعمال قیمت دستوری

این انسجام و سازمان‌دهی در دولت نبود که مردم اینگونه رنج بردند و عمدتا دستوراتی می‌دادند که اصلا قابلیت اجرایی ندارد.

ما چقدر در مجلس گفتیم کشور را از ابتدای عید قرنطینه کنید ولی این کار را نکردند. برای همین حرفم مرا دادگاهی کردند! اگر ۱۵ روز را کامل می‌بستند این ویروس قابل مهار بود.

رئیس ستاد اقشار آیت الله رئیسی بر همین اساس اضافه کرد:  اینکه می‌گویند مشکلات کشور به خارج برمی‌گردد قصه همان دیوار کشی در سال ۹۶ است. می‌گویند اگر رئیسی بیاید همه ارتباطات ما با دنیا قطع می‌شود.

سال ۹۶ به دروغ گفتند آقای رئیسی در پیاده روها دیوار می‌کشد اکنون هم می‌گویند دور کشور قرار است دیوار کشی کند!

آیت الله رئیسی اصل مذاکره را قبول دارد و مذاکره خواهد کرد اما اینگونه مانند اینها و دولتمردان فعلی مذاکره نخواهد کرد.

رئیس ستاد اقشار آیت الله رئیسی تاکید کرد: ما با اصل مذاکره مخالف نیستیم، ما نمی‌رویم مذاکره کنیم که بگوییم خزانه خالی است بلکه مذاکره می‌کنیم که از حقوق ملت ایران دفاع کنیم و امتیاز هم بگیریم.

کمبودی در تولید مرغ وجود ندارد!

امیرآبادی همچنین تصریح کرد: اگر قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در مجلس را تصویب نکرده بودیم آقایان برای مذاکره چه داشتند که بگویند؟ اگر اینها را نداشتیم می‌گفتند موشک‌ها را تعطیل کنید.

بیان مواردی مانند اینکه دیوار کشی رئیسی برای کشور ظلم است.

وی با تاکید بر اینکه ما باید رئیس جمهوری قدرتمند داشته باشیم، بیان کرد: یکی از مولفه های قدرت برای یک رئیس جمهور رای بالاست.

وی بر همین اساس اضافه کرد: رئیسی با آمدنش واقعا ایثار کرد چرا که به راحتی می‌توانست دولت و مجلس را استنطاق کند.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم با فساد مبارزه کنیم باید اصل و سیستم‌ها و فرایندها را اصلاح کرد نه اینکه افرادی را بگذاریم که دختر و برادرشان دزد باشند!

مردم گلایه و مشکلات بسیاری دارند. اکنون مشکل مردم اذن رئیسی از رهبری یا مسئله بدحجاب‌ها است؟! مردم ایران با شرافت و با غیرت هستند لذا باید مسائل کلان و اقتصادی را حل کرد و پس از آن سایر موارد هم حل خواهد شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش گفت: چه کسی باور می‌کرد معاون رئیس قوه قضائیه یا برادر رئیس جمهور محاکمه شوند؟

ما باید دولتی بر سرکار بیاوریم که یک دولت انقلابی بوده و بتواند با فساد مبارزه کند و اقتصاد کشور را نجات داده و مذاکره عزتمندانه داشته باشد.

در ادامه این نشست، نمایندگان اصناف مشکلات و مسائل حوزه خود را مطرح کردند.


اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
منبع: خبرگزاری فارس
لینک کوتاه: daamiran.com?p=9848
جهت مشاهده آرشیو اخبار صنعت کلیک کنید
اگر تصمیم گیری مرغ و تخم مرغ را به مرغدار می‌دادیم، بهتر از این عمل می‌کرد

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع:

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

5 − سه =