با این اوصاف قیمت مرغ سرسام‌آور خواهد شد
با این اوصاف قیمت مرغ سرسام‌آور خواهد شد

با این اوصاف قیمت مرغ سرسام‌آور خواهد شد

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس از دولت رئیسی خواست تا «سامان‌دهی یارانه‌ها» را جدی بگیرد و در راستای اصلاح یارانه‌ها تلاش کنند.

سید کاظم دلخوش اباتری در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در مورد یارانه‌ها گفت: یارانه ۱۲ سال پیش سرانه ۴۵ هزار تومان بود که امروز همان قدر است و پول یک سطل ماست نمی‌شود. از دولت رئیسی می‌خواهم که در راستای اصلاح یارانه‌ها و رسیدگی به حقوق محرومین تلاش کند. قانون موارد فوق را پیش‌بینی کرده است.

نماینده مردم صومعه سرا گفت: نمایندگان این دوره بیشترین رأی را به شما دادند. از وزیر کشور دولت سیزدهم می‌خواهم که در انتخاب‌های استانداران و یا معاونین مجلس را سر کار نگذارند. اگر بناست مشورت بگیرید، این مشورت صادقانه باشد.

وی خطاب به سید جواد ساداتی‌نژاد، وزیر جهاد کشاورزی دولت رئیسی گفت: در ارتباط با قیمت مرغ، تخم مرغ و شروع جوجه ریزی پیگیری کنید. بیینید با شروع کار شما چه بلایی سر مردم آمده است. در دوره اول و دوم جوجه ریزی فاصله ۶۰ روزه وجود داشت، اکنون به ۹۰ روز رسیده است. از طرف دیگر اعلام کرده‌اند که ۲۰ درصد مجوز پروانه تولید صورت گیرد.

این یعنی فاجعه در ارزاق عمومی. بررسی کنید ببینید که این چه توطئه‌ای است که دارد نسبت به مردم انجام می‌شود. با این اوصاف قیمت مرغ سرسام‌آور خواهد شد.

به داد کانتینرهای کالا در گمرکات کشور که رسوب گرفته است برسید. به داد بانکداری اسلامی و طرح جامع مالیاتی برسید. اگر دوستانی که در دولت هستند به سفره مردم توجه نکنند، مردم آسیب بیشتری خواهند دید. رتبه‌بندی معلمان و ناظران کشاورزی را جدی بگیرید.

با این اوصاف قیمت مرغ سرسام‌آور خواهد شد
صادرات تخم مرغ تنها راه حل نجات مرغداران

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایسنا

برای کپی کلیک کنید

یک نظر در “با این اوصاف قیمت مرغ سرسام‌آور خواهد شد

  • ۲۵ شهریور, ۱۴۰۰ , ۰۸:۴۲

    جناب آقای نماینده لطفا ابتدا مساله را دریابید بعد اعتراض کنید . قرار نیست ۲۰ درصد پروانه تولید انجام بگیرد .طبق بخشنامه ارسالی بطور موقت برای کنترل قیمت جوجه یک روزه قرار است ۸۰ درصد ظرفیت پروانه جوجه ریزی انجام شود

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید