تخم‌مرغ درب مرغداری شانه‌ای ۳۸ هزار تومان است
تخم‌مرغ درب مرغداری شانه‌ای ۳۸ هزار تومان است

تخم‌مرغ درب مرغداری شانه‌ای ۳۸ هزار تومان است

رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار میهن گفت: در حال حاضر قیمت تخم‌مرغ درب مرغداری شانه‌ای ۳۷ الی ۳۸ هزار تومان است و محدودیتی در عرضه نداریم به طوری که در غرفه‌ها، میادین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اینترنتی عرضه تخم‌مرغ انجام می‌شود.
حمید کاشانی در واکنش به خبر چند نرخی شدن قیمت تخم‌مرغ در بازار، گفت: قیمت تخم مرغ تغییری نداشته است و در حال حاضر قیمت تخم‌مرغ درب مرغداری شانه‌ای ۳۷ الی ۳۸ هزار تومان است و محدودیتی در عرضه نداریم به طوری که در غرفه‌ها، میادین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اینترنتی عرضه تخم‌مرغ انجام می‌شود.
رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار میهن افزود: اگر تخم‌مرغ با نرخ بیشتری به فروش برسد صد در صد تخلف صورت گرفته است.
تولید تخم‌مرغ در بهمن ماه روند افزایشی را داشته است که این روند تا اواخر اسفند نیز ادامه پیدا می‌کند به طوری که ممکن است افت قیمت بسیار زیادی را درب مرغداری داشته باشیم.
باتوجه به اینکه تقاضای تخم‌مرغ در عید افزایش پیدا می‌کند میزان تولید تخم‌مرغ، تقاضای به وجود آمده را پوشش می‌دهد.
رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار میهن در خصوص قیمت گذاری دستوری گفت: بحث قیمت‌گذاری دستوری از قیمت‌گذاری غیرواقعی جداست اگر قیمت واقعی را بر هر محصولی اعمال کنیم در بازار تفاوت آنچنانی رخ نمی‌دهد؛ زمانی چند نرخی شدن  در بازار به وجود می‌آید که قیمت غیرواقعی را به صورت دستوری بخواهیم اجرا کنیم که این مسئله تداوم تولید را برهم می‌زند و در نهایت به تولیدکننده و مصرف کننده صدمه وارد می‌کند.
وی در خصوص وضعیت تأمین نهاده‌های دامی بیان کرد: دستور کار وزارت جهاد کشاورزی این است که نهاده دامی دو ماه را باتوجه به تعطیلات عید برای صنعت طیور تأمین کنند که در حال حاضر نهاده اسفند ماه تأمین و به بازار عرضه شده است و حدود ۱۰ روز دیگر به تولیدکنندگان توزیع می‌شود.
تخم‌مرغ درب مرغداری شانه‌ای ۳۸ هزار تومان است
خرید مرغ از مرغداران زیر نرخ مصوب!

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری میزان

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

چهارده − 10 =