تخم مرغ های وارداتی وارد بازار شد
تخم مرغ های وارداتی وارد بازار شد

تخم مرغ های وارداتی وارد بازار شد

تخم مرغ های وارداتی با ارز ۴۲۰۰تومانی از ترکیه خریداری شده است و در برخی از فروشگاه‌ها و سایت‌های اینترنتی به‌قیمت مصوب هر شانه ۳۰عددی ۴۳هزار تومان به فروش می‌رسد.

در روزهای اخیر علاوه بر میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران که تخم مرغ را به‌قیمت مصوب خود به فروش می‌رسانند این محصول در برخی از فروشگاه‌های سطح شهر نیز مشاهده می‌شود که هرشانه تخم مرغ ۳۰عددی را با قیمت ۴۳ هزار تومان عرضه می‌کنند.

مشاهدات میدانی در تهران نشان می‌دهد که این محصول در فروشگاه‌های مختلف با قیمت‌های متفاوتی نظیر ۴۵ هزار تومان، ۵۰ هزار تومان و حتی ۵۵ هزار تومان نیز فروخته می‌شود در حالی که نباید بیشتر از ۴۳ هزار تومان عرضه شود.

تخم مرغ به‌ قیمت مصوب در فروشگاه اینترنتی معرفی‌شده توسط سازمان تعاون روستایی با عنوان بازرگام نیز فروخته می‌شود و علاوه بر تخم مرغ ، مرغ منجمد با قیمت مصوب هرکیلوگرم ۲۰ هزار تومان با تحویل رایگان عرضه می‌شود.

اعلام قیمت مصوب انواع تخم مرغ بسته‌بندی

بر اساس قیمت کالاهای اساسی که وزارت جهاد کشاورزی اخیراً منتشر کرده است میان آنها نرخ انواع تخم مرغ بسته‌بندی در تعداد مختلف نیز وجود دارد که بر این اساس حداکثر قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ ۳۰عددی بسته‌بندی‌شده ۵۱ هزار تومان است.

قیمت مصوب تخم مرغ شانه‌ای ۳۰عددی فله ۴۳ هزار تومان، تخم مرغ به‌صورت کیلویی، هر کیلوگرم ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته ۴عددی ۷ هزار و ۶۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته ۶عددی ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته ۹عددی ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته‌بندی ۱۵عددی ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته‌بندی ۲۰عددی ۳۸ هزار تومان، تخم مرغ در بسته‌بندی ۲۴عددی ۴۵ هزار و ۶۰۰ تومان و تخم مرغ در بسته‌بندی ۳۰عددی شیرینگ پک‌شده با درب رو ۵۱ هزار تومان است.

مرغ های وارداتی تحت نظارت های دامپزشکی به بازار عرضه می شود

بر اساس مشاهدات میدانی تمایل برای عرضه تخم مرغ در بسته‌های ۴ تا ۲۴ عددی بیشتر توسط شرکت‌های بسته‌بندی مشاهده می‌شود.

تخم مرغ های وارداتی وارد بازار شد

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری تسنیم

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

12 − دوازده =