تزریق ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیای پروژه مرغ لاین
تزریق ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیای پروژه مرغ لاین

تزریق ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیای پروژه مرغ لاین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به اهمیت مجتمع مرغ لاین استان گفت: قرار شد ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیای این پروژه ملی در نظر گرفته شود.

مفید غلامی راد در جلسه تعیین تکلیف قانونی تدوین و توسعه اقتصادی استان مازندران با بیان اینکه با مقوله توسعه صنعتی به مفهوم موجود که اثرات مخرب زیست محیطی دارد، مخالف هستم، افزود: این فرآیند توسعه بر اقتصاد منطقه، محیط زیست، منابع آبی و توسعه تأثیر گذاشته است.

وی با تاکید براینکه لیست پروژه‌های توسعه‌ای باید به دستگاه‌ها ارائه شود، گفت: نخستین سند مربوط با توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستاها در بخش بابلکنار استان تهیه شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اظهار اینکه توسعه پایدار مبتنی بر توانمندسازی روستاها است، افزود: در بخش بابلکنار یک مجموعه بیمارستانی وجود دارد که از قبل از انقلاب تأسیس شده و اکنون با رکود مواجه است که در حوزه مسائل توسعه‌ای باید مورد توجه قرار گیرد.

غلامی راد با اشاره به اهمیت مرغ لاین و تأثیر آن بر اقتصاد کشور و استان تصریح کرد: قرار شد ۲۵۰ میلیارد تومان برای احیای مرغ لاین در بخش بابلکنار تزریق اعتباری صورت گیرد زیرا این طرح موضوع ملی و اساسی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، وی با اشاره به تاثیر مجتمع مرغ لاین بر اقتصاد استان و کشور خواستار برنامه ریزی برای احیای و توسعه این مجتمع شد.

تزریق ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیای پروژه مرغ لاین
نارضایتی مرغداران از کیفیت پایین ذرت‌ ها

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایسنا

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

12 + 19 =