توزیع اینترنتی مرغ و تخم‌مرغ آغاز شد
توزیع اینترنتی مرغ و تخم‌مرغ آغاز شد

توزیع اینترنتی مرغ و تخم‌مرغ آغاز شد

رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی خاطر نشان کرد: سامانه طرح بازرگان با مشارکت یک شرکت دانش بنیان و حضور استارت‌آپ‌ها تهیه و اجرا شده است. توزیع مرغ و تخم‌مرغ تنظیم بازاری را با قیمت مصوب از امروز شروع شده و در این سامانه ۳۰۰ تن مرغ منجمد تنظیم بازاری به قیمت ۲۰ هزار تومان آماده عرضه است. همچنین شانه‌ تخم‌مرغ ۳۰ عددی به قیمت ۴۳ هزار تومان آماده عرضه به درب منازل شهروندان عزیز است.

اسماعیل قادری‌فر با اشاره به توان استارت‌آپ‌ها در توزیع هوشمند اقلام تنظیم بازاری گفت: در گام نخست توزیع اقلام اساسی به‌صورت هوشمند در سطح تهران از ۲۲ آبان آغاز شد.

سامانه طرح بازرگان با مشارکت یک شرکت دانش بنیان و حضور استارت‌آپ‌ها تهیه و اجرا شده است. توزیع مرغ و تخم‌مرغ تنظیم بازاری را با قیمت مصوب از امروز شروع شده است. در این سامانه ۳۰۰ تن مرغ منجمد تنظیم بازاری به قیمت ۲۰ هزار تومان آماده عرضه است. همچنین شانه‌ تخم‌مرغ ۳۰ عددی به قیمت ۴۳ هزار تومان آماده عرضه به درب منازل شهروندان عزیز است.

این مقام مسئول با اشاره به تکریم شهروندان، گفت: شهروندان براساس ثبت نامی که در سامانه می‌کنند می‌توانند کالای مورد نیاز خود را با عزت و احترام درب منازل دریافت کنند.

قادری‌فر با اشاره به لزوم حذف واسطه‌گری‌ها در شبکه توزیع، گفت: ما تلاش داریم با حذف واسطه گری و دلال‌بازی‌‌ها در زنجیره محصولاتی که در سفره مردم جای می‌گیرند عدالت را در شبکه توزیع با نظام هوشمندی نوین اجرا کنیم.

توزیع اینترنتی مرغ و تخم‌مرغ آغاز شد
صادرات تخم مرغ صرفه اقتصادی ندارد

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایلنا

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

هفده − شش =