فروش مرغ بیشتر از ۲۳ هزار تومان سودجویی است
فروش مرغ بیشتر از ۲۳ هزار تومان سودجویی است
post

فروش مرغ بیشتر از ۲۳ هزار تومان سودجویی است

نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: قیمت مرغ در حال حاضر با توجه به افزایش ۹۰۰ گرمی تامین نهاده واحدهای تولیدی، بین ۲۲ تا ۲۳ هزار تومان است.

حبیب‌الله اسدنژاد، با اشاره به سامانه بازارگاه اظهار کرد: سامانه بازارگاه شبکه هوشمندی است که بر اساس داده‌های وزارت صمت، وزارت جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی عمل خواهد کرد، در حال حاضر عملکرد مناسبی برای تامین نهاده داشته، اما نقدهای نیز به آن وارد است.

نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی تصریح کرد: علرغم وعده‌های مدیران سازمان جهاد کشاورزی، امکان تخصیص خرید نهاده توسط مرغداران به کارحانجات خوراک و طیور برای ادامه فعالیت آن‌ها هنوز اجرایی نشده است.

پربیننده ترین ها:

عرضه مرغ در تهران بسرعت در حال افزایش است

ابرداده ها و نقش جدیدترین تکنولوژی ها در اصلاح نژاد دام و طیور

از خرید تخم‌مرغ فله و بدون بسته‌بندی خودداری کنید

وعده یک مقام مسئول درباره قیمت مرغ

وی با بیان اینکه مشکلی در خصوص تامین نهاده دامی وجود ندارد، عنوان کرد: صددرصد سهمیه نهادهای مرغداران تامین شده است، اما به دلیل افزایش هزینه‌های تولید قیمت نهایی مرغ بیشتر از ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان  است.

سازمان تنظیم بازار استدلال مرغداران از افزایش هزینه نهایی تولید را پذیرفته است و اما افزایش قیمت مرغ به سال آینده موکول کرده است.

اسدنژاد با بیان اینکه در شرایط فعلی فروش مرغ به قیمت ۳۰ هزار تومان سودجویی است، بیان کرد: به دلیل مشکلات در توزیع برخی از سودجویان نسبت به فروش مرغ به قیمت حدود ۳۰ هزار تومان اقدام کردند، قیمت مرغ در حال حاضر با توجه به افزایش ۹۰۰ گرمی تامین نهاده واحدهای تولیدی، بین ۲۲ تا ۲۳ هزار تومان است.

نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی تصریح کرد: سامانه بازرگاه و تامین نهاد دامی فعالیت مناسبی داشته و ابتکار وزارت جهاد کشاورزی راه بسیاری از سودجویان را بسته است، اما هنوز ایراداتی دارد که باید برطرف شود.

بلاتکلیفی بازار نهاده های دامی با ارز 4200 تومانی

اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
منبع: مشرق نیوز
لینک کوتاه: daamiran.com?p=6659
فروش مرغ بیشتر از ۲۳ هزار تومان سودجویی است

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع:

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

15 − 7 =