قیمت مرغ کنترل شد/ فروش بالای ۶۰ هزار تومان تخلف است
قیمت مرغ کنترل شد/ فروش بالای ۶۰ هزار تومان تخلف است

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی:

قیمت مرغ کنترل شد/ فروش بالای ۶۰ هزار تومان تخلف است

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با بیان اینکه الان قیمت مرغ کنترل شده گفت: قیمت مصوب هر کیلو مرغ ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان است و فروش بالای ۶۰ هزار تومان تخلف محسوب می‌شود.

به گزارش دامیران به نقل از خبرگزاری بازار، مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در رابطه‌با قیمت مرغ اظهار کرد: قیمت مصوب هر کیلو مرغ ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان است و فروش بالای ۶۰ هزار تومان تخلف محسوب می‌شود.

وی افزود: مرغ گرم در غرفه‌های سازمان میادین قطعاً به همین قیمت عرضه می‌شود؛ اما طی یکی دوهفته اخیر در سطح شهر افزایش قیمتی را شاهد بودیم  که آن هم ناشی از اعتراض مرغداران به نرخ فعلی و افزایش در قیمت عرضه مرغ به کشتارگاه‌ها بود.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با بیان اینکه الان قیمت مرغ کنترل شده گفت: در حال حاضر واحدهای بسیار زیادی در سطح شهر مرغ را با قیمت مصوب ۶۰ هزار تومان عرضه می‌کنند و اگر واحدی بالای این قیمت بفروشد تخلف است.

افزایش رسمی قیمت مرغ/ هر کیلوگرم مرغ زنده بیش از ۵۰ هزار تومان است

یوسف خانی از اجرای طرح تنظیم بازار طی سه هفته اخیر خبر داد و افزود: در حال حاضر مرغ منجمد در سطح بالا و بدون محدودیت با قیمت ۴۵ هزار تومان در شهر تهران عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اشاره به اینکه اعضای تحت پوشش اتحادیه پرنده و ماهی حلقه آخر این زنجیره هستند گفت: این واحدها با هر قیمتی که مرغ را خریداری کنند با یک سود مصوب آن را عرضه می‌کنند؛ لذا افزایش قیمت و گرانی همیشه از مبدأ است و مبدأ هم تولیدکننده و مرغداران هستند که اگر نرخ مصوب را رعایت و مرغ را با نرخ مصوب به کشتارگاه عرضه کنند مرغ هم با نرخ مصوب به دست مردم می‌رسد.

قیمت مرغ کنترل شد/ فروش بالای ۶۰ هزار تومان تخلف است

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری بازار

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

18 − 1 =