مرغداران آذربایجان‌غربی ۴۰۵ میلیارد ریال جریمه شدند
مرغداران آذربایجان‌غربی ۴۰۵ میلیارد ریال جریمه شدند

مرغداران آذربایجان‌غربی ۴۰۵ میلیارد ریال جریمه شدند

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: فعالان بخش مرغ و تولیدکنندگان این بخش طی امسال ۴۰۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون ریال جریمه نقدی شدند.

ایرج مرندی اظهار داشت: این میزان جریمه نقدی برای ۶۴۰ فقره پرونده تخلف ثبت و تشکیل شده است.

این تعداد پرونده تخلف از ۱۳ هزار و ۸۸۱ مورد بازرسی از واحدهای مرغداری، کشتارگاه مرغ و واحدهای توزیع کننده گوشت مرغ شناسایی و ثبت شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان‌غربی گفت: پرونده متخلفان جهت صدور حکم نهایی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

با توجه به نوسانات پیش آمده نظارت‌ها به صورت دقیق و شبانه روزی بر بازار مصرف ادامه دارد و با متخلفان برخوردهای قانونی صورت می‌گیرد.

سامانه شبانه روزی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی آماده دریافت هرگونه شکایات و گزارش‌های مردمی به صورت شبانه روزی است.

۱۰۳ هزار و ۳۹۱ واحد دارای پروانه در آذربایجان‌غربی فعالیت می‌کند؛ ۲۰ هزار و ۵۶۷ مورد از اصناف فعال در بخش تولیدی، ۴۹ هزار و ۹۷۱ واحد در بخش توزیعی، ۱۳ هزار و ۶۴۹ واحد در بخش خدماتی و ۱۹ هزار و ۱۹۷ واحد نیز در بخش خدماتی فنی فعالیت می‌کنند.

چهار درصد از واحدهای صنفی کشور در این استان قرار دارد.

این تعداد واحد پروانه‌دار در قالب ۱۷ اتاق اصناف و ۲۳۵ اتحادیه صنفی فعالیت می‌کند که از ابتدای امسال ۱۹ انتخابات در اتحادیه‌های صنفی آذربایجان‌غربی برگزار شده است.

مرغداران آذربایجان‌غربی ۴۰۵ میلیارد ریال جریمه شدند
ابلاغ سیاست‌های صدور مجوز بخش طیور

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایرنا

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

1 × 4 =