مرغ منجمد یا مرغ گرم؟
مرغ منجمد یا مرغ گرم؟

مرغ منجمد به لحاظ بهداشتی نسبت به مرغ گرم زنجیره مطمئن‌تری دارد

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ گفت: عرضه مرغ به بازار در حال افزایش است و نظارت‌ها نیز انجام می‌شود و احتمالاً تا پایان سال بازاری باثبات و مطابق قیمت‌گذاری‌های داشته باشیم.

رضا مبصری، در خصوص وضعیت قیمت و عرضه مرغ در بازار بر اساس فهرست اعلام‌شده اقلام خوراکی، گفت: قیمت‌های اعلام‌شده در این فهرست منصفانه بوده، زیرا تمامی بخش‌ها را در نظر گرفته است و بر اساس مقتضیات امروز بازار قیمت اعلام‌شده مرغ مناسب است.

عرضه مرغ به بازار در حال افزایش است و نظارت‌ها نیز انجام می‌شود درحالی‌که به سمت ثبات در بازار مرغ پیش می‌رویم.

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ گفت: به‌احتمال‌زیاد از آذرماه تا پایان سال با توجه به مقدار تولید قطعاً بازاری باثبات و مطابق قیمت‌گذاری‌های صورت گرفته خواهیم داشت.

مُبصری در خصوص کیفیت مرغ منجمد، بیان کرد: مرغ منجمد به لحاظ بهداشتی نسبت به مرغ گرم زنجیره مطمئن‌تری دارند، زیرا مرغ منجمد بلافاصله بعد از تولید سردسازی و بعد منجمدسازی می‌شود بنابراین رشد باکتری به حداقل می‌رسد و سلامت لاشه نیز حداکثری است.

همچنین با توجه به تکنولوژی که در انجماد مرغ به‌کار گرفته می‌شود باعث شده که هنگام مصرف نیز حداقل خروج پروتئین و مواد مغذی را داشته باشیم.

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ گفت: مرغ منجمد قابلیت عرضه فراوان دارد و به لحاظ کیفی نیز دارای اطمینان کافی است.
مرغ منجمد یا مرغ گرم؟
پرورش شترمرغ صنعتی کارآفرین و درآمدزا است

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری میزان

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

پانزده − چهارده =