مرغ منجمد یا مرغ گرم؟
مرغ منجمد یا مرغ گرم؟

مرغ منجمد به لحاظ بهداشتی نسبت به مرغ گرم زنجیره مطمئن‌تری دارد

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ گفت: عرضه مرغ به بازار در حال افزایش است و نظارت‌ها نیز انجام می‌شود و احتمالاً تا پایان سال بازاری باثبات و مطابق قیمت‌گذاری‌های داشته باشیم.

رضا مبصری، در خصوص وضعیت قیمت و عرضه مرغ در بازار بر اساس فهرست اعلام‌شده اقلام خوراکی، گفت: قیمت‌های اعلام‌شده در این فهرست منصفانه بوده، زیرا تمامی بخش‌ها را در نظر گرفته است و بر اساس مقتضیات امروز بازار قیمت اعلام‌شده مرغ مناسب است.

عرضه مرغ به بازار در حال افزایش است و نظارت‌ها نیز انجام می‌شود درحالی‌که به سمت ثبات در بازار مرغ پیش می‌رویم.

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ گفت: به‌احتمال‌زیاد از آذرماه تا پایان سال با توجه به مقدار تولید قطعاً بازاری باثبات و مطابق قیمت‌گذاری‌های صورت گرفته خواهیم داشت.

مُبصری در خصوص کیفیت مرغ منجمد، بیان کرد: مرغ منجمد به لحاظ بهداشتی نسبت به مرغ گرم زنجیره مطمئن‌تری دارند، زیرا مرغ منجمد بلافاصله بعد از تولید سردسازی و بعد منجمدسازی می‌شود بنابراین رشد باکتری به حداقل می‌رسد و سلامت لاشه نیز حداکثری است.

همچنین با توجه به تکنولوژی که در انجماد مرغ به‌کار گرفته می‌شود باعث شده که هنگام مصرف نیز حداقل خروج پروتئین و مواد مغذی را داشته باشیم.

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ گفت: مرغ منجمد قابلیت عرضه فراوان دارد و به لحاظ کیفی نیز دارای اطمینان کافی است.
مرغ منجمد یا مرغ گرم؟
سامانه بازارگاه اوضاع مرغداران را بدتر کرده است

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری میزان

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

هشت − 3 =