مشکل تخصیص و حمل نهاده های مرغداران در حال حل شدن است
مشکل تخصیص و حمل نهاده های مرغداران در حال حل شدن است

مشکل تخصیص و حمل نهاده های مرغداران در حال حل شدن است

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ گفت: به لحاظ تخصیص، نهاده‌های مرغداران را عرضه می‌کنند ولی حمله نهاده‌ها به تعویق افتاده بود که طی چند روز گذشته مشکل تخصیص و حمل نهاد های مرغداران در حال حل شدن است.

رضا مبصری در خصوص وضعیت قیمت و عرضه مرغ در بازار، گفت: در حال حاضر در بازار مرغ افزایش قیمتی وجود ندارد و مبنا قیمت مرغ ۳۱ هزارتومان است.

در عرضه مرغ مشکلی وجود ندارد و کمبودی در بازار حس نمی‌شود و مرغ با قیمت مصوب و حتی کمتر به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شود.

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت در خصوص روند عرضه نهاد به مرغداران بیان کرد: به لحاظ تخصیص، نهاده‌های مرغداران را عرضه می‌کنند ولی حمله نهاده‌ها به تعویق افتاده بود که مجدداً طی چند روز قبل حمل نهاد‌ها نیز سرعت گرفته است.

طی چند روز گذشته مشکل تخصیص و حمل نهاده های مرغداران در حال حل شدن است.

وی در خصوص وضعیت واردات مرغ گفت: واردات مرغ یک مرحله بنابر مصوبه دولت انجام شده، ولی در حال حاضر واردات مرغ متوقف شده و واردات جدید انجام نشده است.

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ عنوان کرد: واردات تخم مرغ نطفه دار نیز انجام می‌شود که این تخم مرغ نطفه دار ۲۱ روز بعد تبدیل به جوجه می‌شود و بر روی جوجه ریزی تاثیر می‌گذارد در نهایت نیز باعث ارزان‌تر شدن قیمت جوجه یک روزه می‌شود، زیرا جوجه‌ریزی شب عید از ۱۵ بهمن فروکش می‌کند.

مشکل تخصیص و حمل نهاده های مرغداران در حال حل شدن است

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری میزان

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

3 × چهار =