در تامین نهاده‌های مرغداران با قیمت مصوب مشکلی نداریم
در تامین نهاده‌های مرغداران با قیمت مصوب مشکلی نداریم

در تامین نهاده‌های مرغداران با قیمت مصوب مشکلی نداریم

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در یک ماه گذشته، نهاده مورد نیاز واحد‌های مرغداری به طور کامل با قیمت مصوب تامین شده، و هیچ مشکلی در تامین این نهاده‌ها وجود ندارد.

آقای امید گیلانپور در حاشیه جلسه امروز ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران افزود: مستندات لازم برای افزایش قیمت تخم مرغ را به ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت ارائه دادیم و در نهایت سازمان حمایت، افزایش ۲۶ و سه دهمی هزینه‌های تولید را پذیرفت، اما با توجه به شرایط، قیمت این محصول افزایش ۱۶ درصدی یافت و این موضوع در ستاد تنظیم بازار به تصویب رسید.

وی با بیان این که امیدواریم با قیمت جدید، عرضه تخم مرغ به بازار افزایش یابد اضافه کرد: با توجه به این که تولیدکنندگان نهاده‌ها را با قیمت مصوب دریافت می‌کنند باید تخم مرغ را هم با قیمت مصوب و به شکل فراوان به بازار عرضه کنند تا روند کاهشی این محصول آغاز و با قیمت متعادل به دست مصرف کننده برسد.

پربیننده ترین ها:

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به این که قیمت جهانی نهاده‌های دامی افزایش چشمگیری داشته است تاکید کرد: با تخصیص ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی، سعی بر کاهش اثرات این افزایش قیمت شده، اما در هر صورت این افزایش قیمت موجبات افزایش نرخ نهاده‌های دامی را به همراه داشته و افزایش قیمت تخم مرغ برای جلوگیری از ضرر مرغداران صورت پذیرفته است.


اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
منبع: ایسنا   /      لینک کوتاه خبر: daamiran.com?p=5108
در تامین نهاده‌های مرغداران با قیمت مصوب مشکلی نداریم
کشتی های حامل خوراک دام و طیور وارد کشور می‌شود

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع:

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید