وعده یک مقام مسئول درباره قیمت مرغ
وعده یک مقام مسئول درباره قیمت مرغ
post

وعده یک مقام مسئول درباره قیمت مرغ

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران کاهش قیمت مرغ را منوط به عرضه بیشتر در میدان بهمن و همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد.

حشمت الله عسگری در جلسه تنظیم بازار استان تهران با اشاره به تولید مرغ استان تهران اظهار داشت: ۸ درصد مرغ استان تهران، توسط خود استان و ۹۲ درصد دیگر از سایر استان های دیگر تامین می‌شود و متاسفانه مرغی که از استان های دیگر وصول می‌شود، بالاتر از قیمت مصوب است؛ اگر مرغ وصول شده از استان های دیگر، در استان تهران تحویل گرفته نشود به استان های دیگر فرستاده و باعث افزایش قیمت می‌شود.

برخی استان‌ها نا به جا، مرغ را بالاتر از نرخ مصوب قیمت گذاری کرده اند که این خود آشکارا تخلف است و حدود اختیارات تنظیم بازار استانی نیست؛ همراهی نکردن استان های دیگر در رعایت قیمت مصوب مرغ باعث بروز مشکلاتی در استان تهران می‌شود و لذا با توجه به اینکه تامین مرغ کافی در استان تهران نسبت به مرغ با قیمت های پراکنده اولویت دارد. بنابراین مجبوریم که مرغ ها را با هر قیمتی تحویل بگیریم.

پربیننده ترین ها:

انواع مرغ گوشتی در دنیا بر حسب نژاد

مشکلات مرغداران و دامداران همچنان با سامانه بازارگاه ادامه دارد

تجمع مرغداران و احتمال ۴۵۰۰ تومانی شدن هر عدد تخم‌مرغ

مقایسه تخم پرندگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افزود: با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها و برنامه حملی که به‌زودی تهیه می‌شود از طریق استانداری تهران هماهنگی های لازم جهت حمل مرغ‌ها از استان مبدا به مقصد میدان بهمن انجام می‌شود؛ معتقدیم اگر قیمت مرغ در میدان بهمن تعدیل شود، قیمت مرغ در سطح کشور تعدیل می‌شود.

عسگری با اشاره به آشفتگی قیمت مرغ در ۶ ماهه گذشته خاطرنشان کرد: مشکل تولید مرغ در استان تهران نداریم و تنها مشکل اختلاف نظر میان ستاد تنظیم بازار کشور و اتحادیه مرغداران کشور است که اتحادیه مرغداران اظهار می کنند قیمت مصوب بسیار کم است و ستاد تنظیم بازار کشور، این مسئله را نمی‌پذیرد.

اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
منبع: خبرآنلاین
لینک کوتاه: daamiran.com?p=6435
وعده یک مقام مسئول درباره قیمت مرغ
تبعات رهایی بازار و عدم نظارت دستگاه ها بر بازار تخم مرغ

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع:

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

5 × یک =