افزایش قیمت مرغ کاذب است
افزایش قیمت مرغ کاذب است

افزایش قیمت مرغ کاذب است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: بر‌اساس برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام‌شده در وزارت جهاد کشاورزی با تولید و تأمین نهاده‌های دامی مورد نیاز در سطح کشور اجازه کمبود گوشت مرغ و تخم‌مرغ را در سفره‌های مردم نخواهیم داد.

کاظم خاوازی اظهار داشت: در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت گوشت مرغ و تخم‌مرغ هستیم که این افزایش قیمت‌ها کاذب بوده و هیچ توجیهی ندارد و باید با توجه به مقررات و ضوابط ستاد تنظیم بازار اقدامات لازم عملیاتی شود.
با توجه به ضرورت و الزامی‌ بودن تأمین امنیت غذایی مردم و مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی در این راستا برای استمرار تولید محصولات کشاورزی و دامی برنامه‌ریزی‌های لازم صورت می‌گیرد.
خاوازی گفت “برای تأمین اقلام مورد نیاز مردم در تلاش هستیم” و بر‌اساس برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام‌ شده در وزارت جهاد کشاورزی با تولید و تأمین نهاده‌های دامی مورد نیاز در سطح کشور اجازه کمبود گوشت مرغ و تخم‌مرغ را در سفره‌های مردم نخواهیم داد.
افزایش قیمت مرغ کاذب است
در حال حاضر با تقویت چرخه توزیع نهاده‌های دامی در مناطق مختلف کشور شاهد افزایش میزان این نهادها در کشور و به‌وفور یافته‌شدن آن هستیم. وزارت جهاد کشاورزی بیشتر در حوزه تولید بهداشت و سلامت و جهش تولید در محصولات کشاورزی فعالیت‌های ویژه‌ای دارد و بنابراین باید در تلاش باشیم تا گوشت مرغ نیز در بازار به‌ وفور یافت شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

توانایی تولید ۵۰ درصد از ذرت مورد نیاز کشور

شاید این مطلب برای شما مفید باشد! برای ادامه کلیک کنید

توانایی تولید 50 درصد از ذرت مورد نیاز کشور
افزایش قیمت مرغ کاذب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دامیران