در تامین نهاده‌های مرغداران با قیمت مصوب مشکلی نداریم
نهاده‌های مرغداران با قیمت مصوب

در تامین نهاده‌های مرغداران با قیمت مصوب مشکلی نداریم

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در یک ماه گذشته، نهاده مورد نیاز واحد‌های مرغداری به طور کامل با قیمت مصوب تامین شده، و هیچ مشکلی در تامین این نهاده‌ها وجود ندارد.

آقای امید گیلانپور در حاشیه جلسه امروز ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران افزود: مستندات لازم برای افزایش قیمت تخم مرغ را به ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت ارائه دادیم و در نهایت سازمان حمایت، افزایش ۲۶ و سه دهمی هزینه‌های تولید را پذیرفت، اما با توجه به شرایط، قیمت این محصول افزایش ۱۶ درصدی یافت و این موضوع در ستاد تنظیم بازار به تصویب رسید.

وی با بیان این که امیدواریم با قیمت جدید، عرضه تخم مرغ به بازار افزایش یابد اضافه کرد: با توجه به این که تولیدکنندگان نهاده‌ها را با قیمت مصوب دریافت می‌کنند باید تخم مرغ را هم با قیمت مصوب و به شکل فراوان به بازار عرضه کنند تا روند کاهشی این محصول آغاز و با قیمت متعادل به دست مصرف کننده برسد.

پربیننده ترین ها:

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به این که قیمت جهانی نهاده‌های دامی افزایش چشمگیری داشته است تاکید کرد: با تخصیص ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی، سعی بر کاهش اثرات این افزایش قیمت شده، اما در هر صورت این افزایش قیمت موجبات افزایش نرخ نهاده‌های دامی را به همراه داشته و افزایش قیمت تخم مرغ برای جلوگیری از ضرر مرغداران صورت پذیرفته است.

  توانایی تولید 50 درصد از ذرت مورد نیاز کشور

اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
منبع: ایسنا   /      لینک کوتاه خبر: daamiran.com?p=5108
در تامین نهاده‌های مرغداران با قیمت مصوب مشکلی نداریم

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع:

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دامیران