ورود مکمل‌ های دام و طیور ایرانی به بازار کشورهای حاشیه خلیج‌ فار
ورود مکمل‌های دام و طیور ایرانی به بازار کشورهای حاشیه خلیج‌ فارس

ورود مکمل‌ های دام و طیور ایرانی به بازار کشورهای حاشیه خلیج‌ فارس

یکی از شرکت‌های دانش‌ بنیان با تولید انواع مکمل‌های صنعت دام و طیور درصدد کسب استاندارد ISO17025 برای این محصولات است.

سید حسن شریعت، مدیر عامل این شرکت دانش‌ بنیان، تولید انواع مکمل معدنی، مکمل ویتامینه و مکمل درمانی برای استفاده در خوراک دام و طیور را از محصولات تولیدی این شرکت دانست و گفت: در حال حاضر شرکت با استفاده از سه خط تولید پودرهای مخلوط در دان، پودرهای محلول در آب و محلول‌های خوراکی، توان تولید سالیانه ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن انواع محصولات دارویی، ویتامینه و مکمل برای دام و طیور را دارد.

فعالیت ما در حوزه دارو و فرآورده‌های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان سنتتیک، گیاهی و طبیعی سلولی و مهندسی بافت و بیوتکنولوژی است. مطابق با برنامه راهبردی شرکت، این واحد تولیدی دو فاز مختلف توسعه را طی کرده است؛ در فاز نخست توسعه، شرکت از تولیدکننده مکمل تبدیل به تولیدکننده داروهای پرمیکس دامی و پرمیکس طیوری تبدیل شد.

پربیننده ترین ها:

در فاز دوم توسعه، خط تولید فرآورده‌های پودرهای محلول در آب را راه‌اندازی کردیم. در این فاز، شرکتی را تاسیس کردیم که ۱۸ شعبه در سراسر کشور دارد و محصولات آن به ۸ کشور حاشیه خلیج فارس صادر می‌شود.

دورنمای برنامه سوم توسعه شرکت ما تولید مواد اولیه خام دارویی و ویتامین‌ها، تولید فرآورده‌های مایع منحصر به فرد در ایران، تولید فرآورده‌های بیولوژیک و پروبیوتیک‌ها، کسب استاندارد ISO17025 و افزایش تعداد نمایندگی‌های داخلی و خارجی است.


اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
منبع: ایسنا   /      لینک کوتاه خبر: daamiran.com?p=5216
ورود مکمل‌ های دام و طیور ایرانی به بازار کشورهای حاشیه خلیج‌ فار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دامیران