دارو و واکسن دامی ارزان می شوند؟
دارو و واکسن دامی ارزان می شوند؟

دارو و واکسن دامی ارزان می شوند؟

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های کشاورزی دامداران، از تلاش در جهت کاهش قیمت داروها و واکسن‌ها با انعقاد قراردادهای دوجانبه با تولیدکنندگان و واردکنندگان داروهای دامی خبر داد.

به گزارش دامیران به نقل از تحلیل بازار، مجتبی عالی مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های کشاورزی دامداران ایران از تلاش در جهت کاهش قیمت داروها و واکسن‌ها با انعقاد قراردادهای دوجانبه با تولیدکنندگان و واردکنندگان داروهای دامی با همکاری سازمان دامپزشکی کشور خبر داد.

عالی با اشاره به عقد قرارداد جهت خرید و توزیع واکسن تب برفکی به میزان ۳ میلیون دز در سال جاری با شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده، تصریح کرد: برنامه‌ریزی در جهت تأمین و توزیع واکسن‌های چندگانه دامی در نیمه دوم سال جاری و در ادامه سال‌های آتی نیز برنامه‌ریزی شده است.

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های کشاورزی دامداران ایران همچنین از اختصاص بالغ بر ۴۰ میلیون پلاک دام در چهار سال گذشته خبر داد و گفت: این اقدام در قالب طرح هویت گذاری و شناسنامه دار شدن دام‌های کشور صورت گرفته است.

مجتبی عالی افزود: توسط مرکز اصلاح نژاد کشور در اتحادیه تعداد بالغ بر ۳۱ میلیون دام ثبت سامانه شده و امید می‌رود در دو سال آتی کل دام صنعتی و ۵۰درصد دام روستایی هویت دار شوند.

دارو و واکسن دامی ارزان می شوند؟

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: تحلیل بازار

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

ده + دوازده =