دام سبک پروار دامداران خریداری می شود
دام سبک پروار دامداران خریداری می شود

دام سبک پروار دامداران خریداری می شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت : جهت جلوگیری از زیان دامداران و حمایت از تولیدکنندگان ، دام سبک پروار خریداری می شود.

اسفندیار حسنی‌ مقدم در جلسه خرید دام مازاد دامداران با اعلام این خبر گفت : در راستای حمایت از تولید کنندگان و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان دامداران بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی دام مازاد دامداران با نرخ مصوب خریداری می شود.

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان اظهار کرد: مباشر و یا  کارگزار خریدار توسط شرکت پشتیبانی امور دام تعیین شده و اقدام به خرید دام دامداران می‌کند.

وی در ادامه به تفاهم نامه واگذاری همه امورات قابل تصدی گری در بخش آب کشاورزی به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اشاره کرد و گفت : تفاهم نامه واگذاری همه امورات قابل تصدی گری در بخش آب کشاورزی شامل تفکیک اراضی در بخش صدور مجوزهای برداشت آب، استعلامات اراضی کشاورزی، وصول حق آبه و مساحی اراضی کشاورزی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در حال برری می باشد که به زودی اجرایی خواهد شد.

حسنی مقدم نصب کنترل هوشمند بر صنایع بخش کشاورزی شامل گاوداری ها، مرغداری ها، صنایع تبدیلی و غذایی را ضرروی عنوان کرد و افزود: واحدهایی هستند که مجوز برداشت آب را دریافت کرده اما اقدام به فروش غیرمجاز آب می کنند که یایستی در اسرع وقت شناسایی و پروانه بهره برداری آنان ابطال شود.

دام سبک پروار دامداران خریداری می شود
دامپروری و کشاورزی مازندران روی لبه تیغ؟

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایلنا

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

سیزده − 6 =