دام سبک پروار دامداران خریداری می شود
دام سبک پروار دامداران خریداری می شود

دام سبک پروار دامداران خریداری می شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت : جهت جلوگیری از زیان دامداران و حمایت از تولیدکنندگان ، دام سبک پروار خریداری می شود.

اسفندیار حسنی‌ مقدم در جلسه خرید دام مازاد دامداران با اعلام این خبر گفت : در راستای حمایت از تولید کنندگان و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان دامداران بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی دام مازاد دامداران با نرخ مصوب خریداری می شود.

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان اظهار کرد: مباشر و یا  کارگزار خریدار توسط شرکت پشتیبانی امور دام تعیین شده و اقدام به خرید دام دامداران می‌کند.

وی در ادامه به تفاهم نامه واگذاری همه امورات قابل تصدی گری در بخش آب کشاورزی به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اشاره کرد و گفت : تفاهم نامه واگذاری همه امورات قابل تصدی گری در بخش آب کشاورزی شامل تفکیک اراضی در بخش صدور مجوزهای برداشت آب، استعلامات اراضی کشاورزی، وصول حق آبه و مساحی اراضی کشاورزی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در حال برری می باشد که به زودی اجرایی خواهد شد.

حسنی مقدم نصب کنترل هوشمند بر صنایع بخش کشاورزی شامل گاوداری ها، مرغداری ها، صنایع تبدیلی و غذایی را ضرروی عنوان کرد و افزود: واحدهایی هستند که مجوز برداشت آب را دریافت کرده اما اقدام به فروش غیرمجاز آب می کنند که یایستی در اسرع وقت شناسایی و پروانه بهره برداری آنان ابطال شود.

دام سبک پروار دامداران خریداری می شود
بسیاری از دامداران با وجود داشتن پروانه امکان استفاده از مراتع را ندارند!

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خبرگزاری ایلنا

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

بیست + 9 =