ساداتی‌نژاد حافظ منافع دامداران و کشاورزان است
ساداتی‌نژاد حافظ منافع دامداران و کشاورزان است
post

ساداتی‌نژاد حافظ منافع دامداران و کشاورزان است

نماینده مردم علی آباد در مجلس، گفت: عملکرد یک ساله کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس یازدهم و دوران ریاست آقای ساداتی نژاد نشان می‌دهد که وی حافظ منافع دامداران و کشاورزان است.

رحمت اله نوروزی نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی، در خصوص برنامه‌های وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی دولت جدید، گفت: آقای ساداتی نژاد در دوران ریاست کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست درمجلس یازدهم نشان داد که فردی مدیر، کارآزموده و دارای تفکر انقلابی و جهاد است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اتحادیه‌ها و تعاونی‌های فعال در حوزه کشاورزی و دامداری کشور نیز از تعیین آقای ساداتی نژاد به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی استقبال کرده‌اند، تصریح کرد: حوزه کشاورزی و دامپروری کشور در شرایط فعلی به فردی دلسوز و آگاه از مشکلات نیاز دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عملکرد یک ساله کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس یازدهم و دوران ریاست آقای ساداتی نژاد نشان می‌دهد که وی حافظ منافع دامداران و کشاورزان است، عنوان کرد: وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی مدافع تعیین نرخ منطقی خرید تضمینی محصولات کشاورزی بود.

نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزیر جهاد کشاورزی در دولت جدید باید اصلاح الگوی کشت، تعیین نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی بر اساس هزینه‌های کاشت، داشت و برداشت و تقویت حوزه سیاست گذاری برنامه ریزی و نظارت وزارتخانه را در اولویت برنامه‌های خود  قرار دهد.

ساداتی‌نژاد حافظ منافع دامداران و کشاورزان است
موافقت ستاد تنظیم بازار با افزایش مدت پرداخت مابه التفاوت ارزی

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: خانه ملت

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

بیست − ده =