۵۰۰ راس دام سنگین مازاد از دامداران همدانی خرید حمایتی شد
۵۰۰ راس دام سنگین مازاد از دامداران همدانی خرید حمایتی شد

۵۰۰ راس دام سنگین مازاد از دامداران همدانی خرید حمایتی شد

مدیر تعاون روستایی استان همدان: عملیات خرید دام زنده با نرخ مصوب حمایتی در استان همدان با همت اتحادیه دامداران استان ادامه دارد/۹۰ درصد مطالبات دامداران تا پایان شهریورماه پرداخت شده و برخی دامداران نیز به ازای تحویل نهاده دریافت کرده اند

به گزارش دامیران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر تعاون روستایی استان همدان گفت: ۵۰۰ راس دام سنگین مازاد دامداران با هدف حمایت از دامداران و تامین ذخیره گوشتی استان خرید حمایتی شد.

به گفته مسعود اکبری دام‌های خریداری شده از سوی اتحادیه مطابق دستورالعمل‌ها در کشتارگاه صنعتی همدان کشتار و بسته بندی شده، و به شرکت پشتیبانی امور دام استان برای ذخیره سازی یا بازار رسانی تحویل می‌شود.

صادرات ۵۰ هزار راس دام سبک تاکنون/ هیچ دام سنگینی صادر نشده است

او یادآور شد: عملیات خرید دام زنده با نرخ مصوب حمایتی در استان همدان با همت اتحادیه دامداران استان ادامه دارد و تلاش بر این است تا دغدغه دامداران در فروش دام زنده مازاد با حذف واسطه برطرف شود.

مدیر تعاون روستایی استان همدان پیرامون پرداخت مطالبات دامدارانی که دام خود را به اتحادیه دامداران استان تحویل داده اند گفت: ۹۰ درصد مطالبات دامداران تا پایان شهریورماه پرداخت شده و برخی دامداران نیز به ازای تحویل نهاده دریافت کرده اند.

اکبری افزود: دولت در دوره‌هایی که دام مازاد وجود دارد، خرید حمایتی دارد و نسبت به ذخیره سازی آن و عرضه آن به بازار در زمان پیک مصرف اقدام می‌کند.

۵۰۰ راس دام سنگین مازاد از دامداران همدانی خرید حمایتی شد
عارضه جفت ماندگی در گاو

اشتراک گذاری

امتیاز شما به این مطلب

post

"اخبار سایر رسانه‌ها، صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌ ها است و دامیران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد."

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

15 + 2 =