Dateچهارشنبه 14 خرداد 1399  05:09
دانشنامه جم (دامپزشکی و دامپروری)
دانشنامه جم (دامپزشکی و دامپروری)
منو / Menu

زیست فرآورده های بهمن


شرکت زیست فرآورده های بهمن، فعالیت پژوهشی خود را در زمینه تولید فرآورده های بیولوژیکی از سال ۱۳۸۵ آغاز نمود و به دنبال قریب ۱۵ سال کار و پژوهش در این زمینه توانسته است به دانش فنی تولید برخی از فرآورده های بیولوژیک دست یابد.
پس از عبور از مرحله تحقیقاتی و پژوهشی، محصولات این شرکت که شامل مکمل های خوراکی دام و طیور می باشند، در تابستان سال ۱۳۹۱ تولید و پس از انجام آزمون های آزمایشگاهی و فارمی در خردادماه سال ۱۳۹۲ به بازار عرضه گردیدند. خوشبختانه به علت کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصولات توانستیم نظر اکثر مصرف کنندگانی که این محصولات جهت تست برایشان ارسال شده است را جلب کنیم. در ادامه روند توسعه شرکت، فعالیت های مربوط به اخذ مجوز از سازمان های ذیربط آغاز و در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز تولید مولتی آنزیم از سازمان دامپزشکی کشور و وزارت صنعت و معدن وتجارت گردیدیم.
هدف گروه تولیدی زیست فرآورده های بهمن همواره تولید محصولاتی با کیفیت بالا می باشد. لذا این شرکت با جذب نیروهای متخصص و همکاری با دانشگاه ها و پشتیبانی بسیاری از پایان نامه های دانشجویی و اجرای طرح های پژوهشی و علمی توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا را عرضه نماید.
رضایتمندی مشتریان، از اهداف اصلی این شرکت محسوب می گردد.
مدیریت این شرکت تشخیص و برآورد نیازهای مشتریان و ارائه خدمات فنی و مشاوره ای و همراهی با مشتری در به دست آوردن بهترین عملکرد را رسالت اصلی خود می داند و در این راستا اقدام به انجام بازدیدهای فنی دوره ای و دادن مشاوره های مدیریتی و ارائه خدمات آزمایشگاهی در جهت رفع مشکلات مشتریان نموده است. حرکت شرکت در این مسیر به صورت مستمر ادامه دارد چرا که اعتقاد داریم : “مشتری ما شریک ماست”.
آن گونه که در سند چشم انداز شرکت تدوین شده مهمترین اهداف راه اندازی این مجموعه، قطع وابستگی کشور در زمینه تولید برخی از مکمل های خوراک دام وطیور  و تکیه بر تولید ملی با استفاده از توان و ظرفیت نیروی داخلی بوده است

مدیر تولید : مهندس معین پیریائی

آدرس :

قم-۷۵ متری عمار یاسر- خیابان شهید قدوسی-پلاک ۶

تلفن ثابت :

فکس :

تلفن همراه :

ایمیل :

ad@bahmanenzyme.com
m.piryaei@bahmanenzyme.com

سایت :

اطلاعات تماس کارخانه :

کرج، کمالشهر
۰۲۶۳۴۷۲۴۸۹۸