Dateچهارشنبه 14 خرداد 1399  03:55
دانشنامه جم (دامپزشکی و دامپروری)
دانشنامه جم (دامپزشکی و دامپروری)
منو / Menu

مرغ نوجان


شرکت مرغ نوجان با بخش های مختلف بازرگانی، فنی، فروش، مالی و انبار با بیش از 50 نفر پرسنل و 4 دفتر مفتخر است که با سابقه 20 ساله تجارت مواد اولیه خوراک دام و طیور را از بازارهای جهانی با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت تهیه و وارد کشور نموده و در اختیار تولید کنندگان و مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد.

عمده کالاهای وارد شده توسط این شرکت در افزودنی های خوراک طیور متیونین (L-Methionine) و لیزین (L-Lysine) و در خوراک طیور ذرت (corn و کنجاله سویا (soybean meal) می باشد.

بازرگانی داخلی: بخش بازرگانی داخلی تهیه مجوز، اخذ و دریافت ارز، مراحل مختلف ترخیص و حمل تا انبار و وارد نمودن به انبارها. 

بازرگانی خارجی کالاها با بالاترین کیفیت و مطابق با استاندارهای جهانی توسط این بخش تهیه و خریداری و ارز لازم به فروشنده در سال و کلیه اسناد بین المللی برطبق تجارت بین المللی انجام میگیرد.

فنی: تهیه کلیه مجوزها ی بهداشتی و کنترلهای مختلف کیفی و کمی و خدمات پس از فروش کالا را نیز بعهده دارد. 

فروش: بهترین کالا با بالاترین کیفیت تحت شرایط استاندارد با قیمت مناسب روانه بازار فروش میگردد. شرکت مرغ نوجان مفتخر است که در تعیین قیمت فروش همواره حقوق مشتریان را لحاظ نموده است و مناسبترین قیمتها همیشه متعلق به این شرکت بوده است. 

مالی: بخش مالی شرکت با پرسنل مستقر در کلیه دفاتر امور مالی شرکت را به صورت نوین و با استفاده از تمامی دست آوردهای علمی اداره می نماید. 

حقوقی: رفع مشکلات حقوقی پیش آمده در شرکت، بررسی چارچوب قانونی امور شرکت 

علمی: تحقیق و توسعه علمی، معرفی محصولات جدید و پشتیبانی علمی آنها با بهره گیری از دو دانش مهندسی علوم دامی و دامپزشکی 

انبار: شرکت مرغ نوجان به جهت امکان نگهداری هر چه بهتر خوراک تحت شرایط کاملا استاندارد و بهداشتی تحت نظارت شبکه دامپزشکی کل کشور، انبار خویش را واقع در کرج راه اندازی نموده است. ظرفیت انبار ایمان به طور ماهیانه 10000تن و سالانه 120000تن می باشد. 

ارکان این شرکت: هیئت مدیره،مدیر عامل، مدیر بازرگانی داخلی،مدیر بازرگانی خارجی، مدیر فنی، مدیر فروش، مدیر مالی، مدیر حقوقی، مدیر مالی اداری، مسئول حواله جات و مدیر انبار و مدیر مجتمع

آدرس :

تهران. سعادت آباد. بلوار دریا. خیابان گلها. نبش توحید 3. پلاک 12، طبقه 5

تلفن ثابت :

فکس :

تلفن همراه :

-

ایمیل :

info@morghenojan.com

سایت :

اطلاعات تماس کارخانه :

کرج. انتهای باغستان -خیابان اشتراکی. جنب آتشگاه. اول برغان. بعد از رستوران بهشت البرز. شرکت مرغ نوجان. انبار ایمان
02634390351-6